Кошик
189 відгуків
" aDWaoDiN " Торговый Дом

Наступник BMW Z4 отримає гібридну версію

05.07.16

Компанія BMW продовжує випробування наступника родстера Z4.

 

Фотошпигунам вперше вдалося сфотографувати новинку під час тестів на дорогах загального користування. Прем'єра автомобіля відбудеться в кінці 2017 або початку 2018 року.

 

 

 

Судячи з шпигунським фотографіям, спадкоємець Z4, на відміну від попередника, отримає м'який складаний вгору. На такий крок інженери компанії пішли заради збереження ваги, зниження центру ваги і поліпшення керованості.

 


 


Автомобіль отримає довгий капот і широку решітку радіатора. Раніше повідомлялося, що довжина моделі не буде перевищувати 4 500 мм, а висота – 1 340 міліметрів. Довжина колісної бази не перевищить 2 500 міліметрів.

 

Таким чином, найближчим за габаритами автомобіля стане конкурентом Porsche 911. Кузов Z5 буде виконаний з вуглецевого волокна і за складом буде схожий на той, що використовується на моделях BMW i3 і i8.Відмова від жорсткого доладного верху пояснюється ще і тим, що BMW планує розробити не тільки родстер, але і купе нового покоління. У гамму двигунів обох моделей увійдуть чотири - і шестициліндрові бензинові турбодвигуни.