Кошик
189 відгуків
" aDWaoDiN " Торговый Дом

Кросовер Maybach побудують на платформі нового покоління

30.03.16

Керівництво Mercedes-Benz не виключає появи розкішного кросовера під брендом Maybach у найближчі кілька років, повідомляє Top Gear.com. За словами члена ради директорів компанії Ола Каллениуса, якщо проектом буде дано зелене світло, то автомобіль буде побудований на абсолютно новій платформі. Основними конкурентами новинки стануть Rolls-Royce Cullinan і Lamborghini Urus.

 

 

 

«Можем ли мы сделать роскошный внедорожник? Я не исключаю такой возможности. Однако я не представляю, как это можно сделать на нынешней платформе. Если мы приступим к этому проекту, машина получит абсолютно новую платформу», – заявил топ-менеджер. При этом он добавил, что сегмент SUV продолжит расти, и разработка внедорожника Maybach определенно имеет смысл. 
 
 
 
За неофіційними даними, розкішний кросовер під брендом Maybach можуть побудувати на базі моделі GLS нового покоління. Не виключається, що автомобіль отримає 6,0-літровий бензиновий двигун V12. Такий же агрегат встановлюється на Mercedes-Maybach S600. Також можлива поява 4,0-літрового турбодвигуна V8.

 
 

Нагадаємо, бренд Maybach був скасований в 2012 р. з-за вкрай низьких обсягів продажів. До цього бренд, протягом всієї історії спеціалізувався на виробництві сверхроскошных автомобілів, кілька разів зупиняв виробництво. Однак керівники Mercedes-Benz прийняли рішення повернути на ринок Maybach як суббренду, під яким компанія продає седани S-class у подовженій версії і топових комплектаціях.
 
 
 
Фото: RM Design, Mercedes-Benz 
 
 
 
Джерело ― http://www.autonews.ru