Кошик
199 відгуків
" aDWaoDiN " Торговый Дом
+38 (096) 6436006
+380966436006
+380966436006
+380956396006

Диски колісні КрКЗ (Кременчуцький колісний завод)

Кременчуцький колісний завод — сучасне спеціалізоване підприємство у сфері виробництва холодноштампованных сталевих коліс (колісних дисків) для автомобілів і сільськогосподарської техніки. Підприємство розташоване в Україні, в самому її центрі — місті Кременчуці Полтавської області на одній з найбільших річок Європи — Дніпрі.

Досконала геометрія, максимальна міцність, точне балансування — колеса з такими характеристиками можуть бути створені лише в умовах високотехнологічного виробництва. Сталеві колеса Кременчуцького заводу витримують будь-які дороги і умови використання наших дисків — безперечна умова безпечного пересування.

Основанное в 1961 году, к настоящему времени предприятие приобрело большой технологический опыт и создало развитую промышленную инфраструктуру. В марте 2011 года общество переименовано в публичное акционерное общество Кременчугский колесный завод.

Основные факторы, которые определяют лидирующее положение Кременчугского колесного завода — это традиционно высокое качество выпускаемой продукции и внедрение новых технологий в производство.

Гордость завода — производство крупногабаритных колес
Сегодня торговая марка «Кременчугские колеса» востребована как машиностроительными предприятиями

Сучасні лінії фарбування
Найважливішим аспектом діяльності підприємства є модернізація і розширення його технологічної бази для виробництва конкурентоспроможної продукції.
Сортування: у вигляді галереї у вигляді списку
товарів на сторінці: